Warsztaty aktorskie l 15.10. godz. 12:00

20160601_190619

Bajki Pod Globusem

Warsztaty dla małego aktora z aktorami teatralnymi

Sobota,  15 października 2016r. godz. 12.00

Księgarnia Pod Globusem, ul. Długa 1

Na początek proponujemy klasykę: Jan Brzechwa i Julian Tuwim. Ich wiersze znamy i chętnie czytamy. Ale tym razem przeczytamy je inaczej – tak, ak czytaja je aktorzy. Nauczymy się je interpretować, to znaczy prezentować tak, by zaciekawić, rozbawić albo wzruszyć. Naszymi nauczycielami będą Dorota Bochenek i Krzysztof Bochenek – aktorzy scen krakowksich, którzy gościli juz Pod Globusem przy okazji Nocy Baśni.

Aktorzy pokażą nam również, jak można wykorzystać wiersze klasyków na scenie i zaprezentują mini-spektakl kabaretowy na podstawie ich wierszy.

Zapraszamy serdecznie!

Koszt – 15 pln/dziecka.

Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl.

Ilość miejsc ograniczona!

Z nowym sezonem Bajek rozpoczynamy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i  do wspólnej zabawy!

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal" realizowanego przez Fundację Miasto Literatury . Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online