Przysłowiowy zawrót głowy l 24.11., godz. 12.00

znane-slowa 2Bajki Pod Globusem, „Przysłowiowy zawrót głowy” 

24 listopada, sobota, godz. 12.00

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Vanevską, autorką książki, do wspólnej lektury i na warsztaty ze słowem, które poprowadzi pisarka.

Rezerwacje: pr@liberglob.pl

Wstęp wolny!

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wielką siłę może mieć – słowo? Dlaczego czasem te same słowa potrafią dodać nam skrzydeł, a kiedy indziej wywołują łzy? Na wspólnych warsztatach postaramy się odkryć tajemnice siły słów, potrenujemy słowne potyczki – by nauczyć się władać słowami niczym czarodziejską różdżką. Pożartujemy sobie ze słów i psikusów, które płatają nam w przysłowiach. Będzie zabawnie, przyjaźnie i interesująco – daję słowo :)

Książkę wydało Wydawnictwo AWMhttps://www.facebook.com/WydawnictwoAWM/


Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal" realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.
 

PRZYSŁOWIOWY ZAWRÓT GŁOWY 

Książeczka z serii „Znane słowa od nowa” to najlepszy pomysł na to, by połączyć naukę z zabawą. Dzięki niej każdy młody czytelnik odnajdzie magię tkwiącą w przysłowiach. Proste definicje, bajeczne ilustracje i pełne humoru wiersze sprawiają, że nawet najtrudniejsze językowe kalambury stają się zrozumiałe. Kultowe przysłowia przedstawione w zabawnych rymowanych historiach nie tylko śmieszą i ciekawią, ale i uczą – odkrywając bogactwo języka polskiego.

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online