Stryjenka Milenka l 19.10., godz. 12.00

jak-stryjenka-milenka-strachy-na-lachy-opanowala-w-iext54196173Co autorom w głowach siedzi -warsztaty wokół serii książek o stryjence Milence

sobota, 19 września godz. 12.00
Bajki Pod Globusem z Fundacją Burza Mózgów
 
Wstęp wolny!
Dla dzieci w wieku 4+
 
Motywem przewodnim warsztatów będzie umiejętność radzenia sobie ze strachem. Inspiracją do poruszenia tego tematu stała się seria książek o stryjence Milence (Wydawnictw Debit), poprowadzi je autorka książek Anna Kaszuba-Dębska. Uczestnicy warsztatów nauczą się tworzyć dzieła przy użyciu metody typografii. To metoda wykorzystująca szablony i pieczątki. W czasie warsztatów dzieci korzystać będą z literkowych pieczątek, dzięki czemu utrwalą poznane na lekcjach litery. Litery zostaną przedstawione, jako nowe formy graficzne, dzięki którym uczestnicy warsztatów stworzą niebanalne portrety.
 
Cykl Bajki Pod Globusem jest realizowany w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal" realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.

 

Komentarze (1)

 1. Katarzyna

  Szanowni Państwo,

  chciałam zarezerwować dwa miejsca (+ 1 dorosły) na warsztaty – niestety, mimo wpisania wszystkich danych do formularza podanego w linku, rezerwacja nie zostaje potwierdzona.

  Bardzo prosze o potwierdzenie rezerwacji

   

  Dziękuję,

  Katarzyna Machl

  15 paź 2019 o 7:56

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online