Autochody l 13.01., godz. 12.00

autochody_420pxrgbBajki Pod Globusem. Autochody

sobota 13 stycznia, godz. 12.00

Razem z Ta Dorotka – Animacja Zabaw Dziecięcych i Wydawnictwo Zakamarki zapraszamy na pierwsze w tym roku Bajki Pod Globusem. W sobotę 13 stycznia, jak zawsze o 12.00, zapraszamy do Księgarni Pod Globusem wszystkich miłośników pojazdów różnego rodzaju.
Wspólnie pooglądamy zwykłe i niezwykłe pojazdy i pogimnastykujemy nasza wyobraźnię, zgadując do czego mogłyby służyć. Następnie każdy będzie mógł skonstruować swój własny fantastyczny pojazd.
Udział w warsztatach: 15 zł/dziecko
Rezerwacje: pr@liberglob.pl

Autochody. tekst i ilustracje: Carl Johanson

AUTOCHODY to obszerny katalog pojazdów lądowych z rzeczywistości i wyobraźni. Wśród powszechnie znanych traktorów, koparek czy ambulansów znajdziecie tu maszyny górnicze i pojazdy lotniskowe, a także motorakietę, pojazd zębaty, autokopter, frytkowóz, dżunglołaz czy autobus międzygalaktyczny.

Książka dla wszystkich kilkuletnich fanów motoryzacji, ale też dla tych, którzy lubią wymyślać, fantazjować i bawić się słowem. Liczba pojazdów, które można sobie wymyślić i nazwać, jest nieskończona, więc po lekturze zachęcamy do twórczej zabawy!

Trackbacki & Pingbacki (1)

  1. Bajki Pod Globusem – AUTOCHODY – Kulturatka.pl – wydarzenia kulturalne w Krakowie, koncerty, festiwale, kino, teatr, wystawy, literatura | Krakowski serwis kulturalny do wpisu 9 sty 2018 o 13:12

    […] informacji tutaj: liberglob.pl/bajki-5/ i tutaj: […]

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online