III Maraton czytania bajek l 30.05. g. 10.00 – 14.00

bajki_la_fontaineIII Maraton Czytania Bajek w Księgarni Pod Globusem.

Środa, 30 maja, 10.00-14.00

 

Zapraszamy w środę 30 maja, tuż przed Światowym Dniem Dziecka w godzinach od 10.00 do 14.00 do wspólnej zabawy czytelniczej. Znani krakowianie oraz seniorzy, uczestnicy projektu Seniorzy Dzieciom, czytają głośno dzieciom. Maraton to cztery godziny czytania baśni, wierszy i bajek z przerwami na kolorowanie, wycinanie, rysowanie, klejenie i recytowanie. Czytają przyjaciele Księgarni: aktorzy, dziennikarze, promotorzy literatury oraz aktywni seniorzy.

 

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne oraz rodziców z dziećmi. Uprzejmie prosimy o rezerwacje z podaniem godziny i liczebności dzieci w grupie.

Rezerwacje: pr@liberglob.pl

 

Czytają dla nas:

10.00 - Kamila Klimczak/aktorka, wokalistka na stałe związana z Teatr Bagatela Teatr Stu i Piwnica Pod Baranami – „Bajki La Fontaine'a”

10.30 – Magda Brudzińska/wokalistka, altowiolistka, aranżerka i producentka muzyczna – „Elmer”

11.00 – Barbara Gawryluk/autorka książek dla dzieci, dziennikarska i tłumaczka – „Tutu, opowieść o śwince, która marzyła o rajskiej wyspie”
11.30 – Anna Maria Zygmunt i Szymon Kloska /Krakowskie Biuro Festiwalowe - „O żeglarzach Dżamblach” Edwarda Leara, „Śniadanie króla” A. A. Milne’a i „Cztery jędze” Małgorzaty Strzałkowskiej
12.00 – Zośka Papużanka/autorka powieści "On" i "Szopka" – „Przyjaciel z szafy”

13.00 – Marcin Wilk/autor bloga Wyliczanka – „Jestem najsilniejszy”
 

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal" realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online