Wierszyki dla… l 13.10., godz. 12.00

Wierszyki okł. (1)

BAJKI POD GLOBUSEM

Krakowska premiera książki "WIERSZYKI DLA KSAWEREGO CZYLI O CZYM MARZY FOKA Z BIEGUNA PÓŁNOCNEGO I INNE HISTORIE"

Spotkanie z Barbarą Szczepańską Judytą

SOBOTA, 13 października, GODZ. 12.00

Zapraszamy na spotkanie autorskie z poetką, wokalistką i autorką książek, wierszy, sztuk teatralnych i bajek dla dzieci, Barbarą Szczepańską. Autorka zaprezentuje małym czytelnikom swoją nową książkę „Wierszyki dla Ksawerego”, przeczyta także kilka fragmentów i wierszy ze swoich innych tytułów dla dzieci.

W drugiej części Bajek, podczas warsztatów plastycznych dzieci zainspirowane opowieściami o zwierzętach  – pod kierunkiem pani Barbary – wcielą się w role zwierząt i odegrają scenki teatralne.

Zapraszamy!
Wstęp: 15 zł/dziecko
Obowiązuje rezerwacja miejsc: pr@liberglob.pl

Barbara Szczepańska „Judyta” / Barbara Szczepańska-Herman/ – poetka i wokalistka, autorka sztuk teatralnych , scenariuszy filmowych i tekstów piosenek, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej i Podyplomowego Studium Logopedii na Uniwersytecie Pedagogicznym, laureatka licznych ogólnopolskich nagród poetyckich i II nagrody w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej OPPA w Warszawie. W latach 80 występowała w Krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Prowadziła autorski magazyn satyryczny „Chichot Wandzi” w Radiu Wanda. Jest autorką trzech musicali, m.in. ”Kot, pies i jazz” – dla dzieci. Wydała trzy płyty z piosenkami autorskimi i jest autorką kilku tomików wierszy, zbioru opowiadań i książki z wierszowanymi bajkami dla dzieci pt. ”Wierszyki dla Weroniki czyli jak to Pies zapowiadał pogodę i inne historie”. Napisała kilka bajek muzycznych dla dzieci a także wiele piosenek dla „Teatru Muzyki i Tańca” Elżbiety Armatys i” Teatru Na Żarty” , oraz dla dzieci z DPD ze Żmiącej.

 

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal" realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.

 

 

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online