DKCz II/”Krall” l 16.06., godz. 18:00

krall

Dyskusyjny Klub Czytelniczy
Czwartek, 16 czerwca godz. 18:00
Ksiegarnia Pod Globusem, Ul. Długa 1 Kraków
Rozmawiamy o książce "Krall" Mariusza Szczygła i Wojciecha Tochmana

O książkach dyskutuje się dobrze. Taki wniosek płynie z pierwszego spotkania Dyskusyjnego Klubu Czytelniczego w Księgarni Pod Globusem. Rozmawialiśmy o książce, której bohaterka – tyleż utalentowana co kontrowersyjna – nie pozwala pozostać wobec siebie obojetną. Stąd opinii o niej i o książce tyle, ilu dyskutantów.  Jak będzie tym razem? Drugie spotkanie DKCZa  – w czwartek 16 czerwca o 18:00 – pod znakiem trzech wielkich nazwisk polskiego reportażu: Mariusz Szcyzgieł, Wojciech Tochman i bohaterka ich książki – Hanna Krall. Rozmawiamy o książce „Krall” wydawnictwa Dowody na istnienie.

Rozmowę moderuje Łukasz Wojtusik.

Zapraszamy!

Warunkiem udziału w dyskusji jest wcześniejsze zapoznanie się z treścią książki

           

Dyskusyjne Kluby Czytelnicze powstały w Krakowie według pomysłu Michała Zabłockiego i realizowane są przy współudziale funduszy Gminy Miejskiej Kraków na terenie pięciu krakowskich księgarń w ramach programu Kraków Miasto Literatury UNESCO. Każdej księgarni przypisany jest jeden gatunek literacki i jeden prowadzący.

Każdy prowadzący opracowuje listę lektur, którym poświęcone mają być kolejne spotkania.

W spotkaniu może wziąć udział każdy, pod warunkiem zapoznania się z lekturą. Zadaniem prowadzących jest wciągnięcie gości w dyskusję na temat książki, autora, stylu i gatunku oraz animowanie i pogłębianie dyskusji.

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online