Seria z Mr. Men i Mała Miss

6910066opan radosnyBajki Pod Globusem – z charakter(ki)em

sobota, 7 kwietnia, godz. 12.00

Księgarnia Pod Globusem, ul. Długa 1 Kraków

Zapraszamy na warsztaty o emocjach. Będziemy czytać książeczki z serii Wydawnictwa "Mr. Men i Mała Miss'. Pan Radosny, Mała Złośnica i Wstydnisia pomogą nam w wyrażeniu emocji.
Po lekturze książeczek zapraszamy na warsztaty plastyczne – zrobimy z plasteliny swojego ludzika z charakterkiem.

Warsztaty dla dzieci prowadzą księgarze Księgarni Pod Globusem.
 

Rezerwacje: pr@liberglob.pl
Koszt: 15 zł/dziecko (płatne na miejscu w dniu warsztatów)

Prezenty! Uwaga! Pierwsze trzy osoby, które zgłoszą się na warsztaty i przyjdą w sobotę dostaną od nas u wydawnictwa Egmont piękne wiosenne torby z charakterkami!
Wszystkie dzieci, które przyjdą na Bajki w sobotę dostaną przypinki, zakładki, korony i dyplomy!

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal" realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Znana i lubiana na całym świecie seria Mr. Men i Mała Miss to przyjazne książeczki z zabawnymi historyjkami, ponadczasowymi ilustracjami – które pokochają najmłodsi.
Autorem serii jest Roger Hargreaves, który zanim zajął się tworzeniem książek, pracował jako wzięty copywriter. Gdy założył rodzinę, a na świecie pojawili się synowie, to zamarzył, by spędzać z nimi więcej czasu. Wtedy też zaczął myśleć o ilustrowaniu książek dla dzieci. Postaci Mr. Mena i Małej Miss narodziły się pewnego dnia w 1971 roku, przy śniadaniu, za sprawą ośmioletniego wówczas syna autora, który zapytał go o to, jak wyglądają łaskotki. Kreatywny tata postanowił je…narysować i tak powstała pierwsza postać serii, a po niej kolejne. Od tamtej pory, mimo upływu lat, Mr. Men i Mała Miss zdobywają serca kolejnych pokoleń dzieciaków na całym świecie.
Do dziś sprzedano ponad 100 milionów egzemplarzy książek, na ich podstawie powstały seriale, wydano płytę z piosenkami Mr. Mena, a półki sklepowe uginają się od gadżetów związanych z serią.

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online