Dam Ci nauczkę! Robale l 30.03., godz. 12.00

Dam Ci nauczkę! – spotkania dla dzieci o nauce „Robale, czyli co nas zżera”, spotkanie z Anną Giermek Prowadzenie – Ewa Stanek-Misiąg

Dam Ci nauczkę! – spotkania dla dzieci o nauce
„Robale, czyli co nas zżera”, wyd. Dwie Siostry – spotkanie z Anną Giermek z wydziału biologii UJ
sobota, 30 marca, godz. 12.00

Prowadzenie – Ewa Stanek-Misiąg

Uczestnicy warsztatów wspólnie przeczytają i obejrzą książkę „Robale” a później podczas warsztatów posłuchają ekspertki, pani Ani Giermek, która opowie o pasożytach i innych obrzydliwych stworach. Kilka z nich pokaże! Będą też warsztaty.

Rezerwacje: pr@liberglob.pl
Wstęp wolny!

Zapraszamy do Księgarni Pod Globusem na nowy cykl spotkań – dla dzieci starszych (klasy 1-3) – wokół książek traktujących o zagadnieniach z dziedzin nauki: astronomii, neurobiologii, zoologii, psychologii, muzyki i innych. Spotkania będzie moderowała dziennikarka i miłośniczka książek, Ewa Stanek-Misiąg a jej gośćmi będą eksperci w danych dziedzinach: naukowcy, artyści, badacze.

Robale, czyli co nas zżera
Nicola Davies, Neal Layton
Tłumaczenie: Jadwiga Jędryas
Wydawnictwo: Dwie Siostry

Wystrzałowa książka autorów "Kupy"!

Każde zwierzę ma swoje siedlisko, czyli miejsce, w którym żyje, gdzie może znaleźć pożywienie i schronienie oraz wydać młode na świat. Istnieje jednak grupa stworzeń, których siedliskiem nie są lasy ani morza czy pustynie. Żyją w ciałach lub na ciałach innych zwierząt, na skórze i we włosach, w sierści i piórach, we krwi i jelitach, w wątrobie, sercu i płucach. To PASOŻYTY! Nowa książka autorów "Kupy" przedstawia fascynujące życie tych najdziwaczniejszych stworzeń na ziemi. Wciągający tekst i dowcipne ilustracje sprawiają, że poznawanie sekretów cyklu życiowego pasożytów staje się świetną zabawą.
Przeczytaj "Robale" i przekonaj się, że poczucie humoru to najskuteczniejsza broń przeciwko obrzydzeniu!

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online