Filcem po łapkach l 19.10. g. 12:00

filc  Czy z filcu można zrobić książkę? Oczywiście! Jak?! Dowiecie się już w najbliższą sobotę 19 października podczas warsztatów, które w Księgarni Pod Globusem poprowadzi pani Iwona Wrońska-Stopa i jej czteroletni syn Tymon. Będą to warsztaty dla dzieci w wieku 4+; dzieci poniżej 6. roku będą potrzebowały pomocy technicznej Rodziców: przewlekanie, cięcie, klejenie.

Dzieci zrobią z filcu książki, w których opowiedzą wymyślone przez siebie historie. Będzie zabawa w skojarzenia i zabawa z miękkim filcem. Zapowiada się twórczo i kolorowo. Zapraszamy!        

 

Uwaga!!!

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: pr@liberglob.pl Ilość miejsc ograniczona.

Wstęp – 15 zł.

 

Pani Iwona o sobie:

Mieszkam w Krakowie. Zawodowo pracuje z dziećmi. W wolnych chwilach maluję, ale najchętniej filcuje, filcuje i jeszcze raz filcuje. Na sucho, żadnej mokrej roboty… przynajmniej na razie. Dla  moich synów Tymona i Leona, i innych Małych Wielkich Ludzi.

Prowadzę pracownie rękodzieła Filcem Po Łapkach, gdzie powstają  zabawki i inne filcowe cuda.. Na blogu www.filcempolapkach.blogspot.com można zobaczyć projekty i realizacje zabawek i foto relacje z proponowanych przez pracownie Warsztatów.

Zapraszamy na https://www.facebook.com/FilcemPoLapkach

i: www.filcempolapkach.blogspot.com

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online