Pudle i frytki l 27.01. godz. 12.00

pudle-i-frytki_420pxrgbBajki Pod Globusem. Pudle i frytki

Sobota, 27 stycznia godz. 12.00

Księgarnia Pod Globusem, ul. Długa 1
 
Zapraszamy miłośników pudli i frytek oraz zabawnych i inteligentnych historii na warsztaty z książką od Wydawnictwo Zakamarki, które poprowadzi Ta Dorotka – Animacja Zabaw Dziecięcych

 

W sobotę podczas warsztatów czytamy "Pudle i frytki" a po lekturze książki porozmawiamy o przyjaźni i wielkich podróżach, lecz na pogawędkach nie skończymy! Wspólnie wyruszymy w daleki rejs po oceanie, by dotrzeć na wyspę marzeń, skąd każdy "wyśle" przygotowaną przez siebie widokówkę. Ulisa, Ludek i Katka wymarzyli sobie ziemniaczaną wyspę, ale frytki okazały się jedynie dodatkiem do wspaniałych przygód i przyjaźni, jaka połączyła ich z pudlami. A gdzie nas zawiodą marzenia?

 

Zapraszamy!

 

Rezerwacje: pr@liberglob.pl

 

Koszt udziału: 15 zł/dziecko

 

Pudle i frytki. tekst: Pija Lindenbaum. ilustracje: Pija Lindenbaum

Ulisa, Ludek i Katka muszą wyruszyć na otwarte morze, żeby znaleźć dla siebie nowe miejsce. Gdy w końcu dobijają do brzegu, wychodzą im na spotkanie trzy pudle. Czy to miejsce może być ich nowym domem? I czy będą mogli spróbować trochę frytek?

Pija Lindenbaum jest wnikliwą obserwatorką dziecięcych zabaw i dziecięcego sposobu myślenia. Swoje spostrzeżenia potrafi genialnie przelać na papier – powstaje oszczędna w słowach, ale jakże pełna znaczeń opowieść, której równorzędnym głosem są ilustracje. Nic dziwnego, że dzieci odnajdują w jej książkach swój świat!

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online