Jesienne drzewo l 8.10. godz. 12:00

2 okladka - Zielony 470 x 264Zapraszamy na Bajki Pod Globusem – warsztaty dla dzieci w Księgarni Pod Globusem, ul. Długa 1, Kraków – w sobotę 8 października o 12:00

Jesień zawitała do nas z całym swym rozmachem – mglistymi porankami, długimi chłdonymi wieczorami i burzą kolorów na drzewach – w lasach, parkach i na skwerach. O jesieni – i o innych porach roku pisze w swych zabawnych i madrych wierszach Małgorzata Strzałkowska. Wspólnie poczytamy te wiersze, porozmawiamy o upływających porach roku i ich barwach a później wspólnie wykonamy drzewo, które ozdobimy jesiennymi liśćmi; jesienne drzewo umieścimy później w witrynie księgarni. A na pamiątkę warsztatów każde dziecko zabierze ze sobą jeden własnoręcznie udekorowany liść.

Warsztaty poprowadzi Dorota Per – animator zabaw dziecięcych z centrum animacji „Ta Dorotka” Ta Dorotka – Animacja Zabaw Dziecięcych

Małgorzata Strzałkowska, „Zielony, żółty, rudy, brązowy!”

Zbiór kilkunastu zabawnych i niezwykle barwnych wierszyków uznanej już autorki utworów łamiących języki, wykorzystującej słowa jako niezwykłe narzędzie sztuki dla dzieci (i nie tylko!). Wzbudzające niezwykłą sympatię wiersze prezentujące kolorystykę kolejnych pór roku zdradzają sekrety wiosny, lata, jesieni i zimy i chwycą za serce każdego młodego czytelnika.
Książka "Zielony, żółty, rudy, brązowy…" otrzymała w 2003 roku dwa wyróżnienia w prestiżowym konkursie Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY – dla Małgorzaty Strzalkowskiej w kategorii „literatura” oraz dla Piotra Fąfrowicza w kategorii „ilustracja”.

Z nowym sezonem Bajek rozpoczynamy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i do wspólnej zabawy!

Koszt – 15 pln/dziecka.
Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl.
Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online