Komisarz Gordon. Pierwsza sprawa l 3.03., godz. 12.00

Komisarz Gordon pionKomisarz Gordon. Pierwsza sprawa.

Bajki Pod Globusem.

sobota, 3 marca, godzina 12.00.

Zapraszamy z Wydawnictwo Literackie i Ta Dorotka – Animacja Zabaw Dziecięcych na detektywistyczne warsztaty dla dzieci z komisarzem Gordonem, ropuchem, miłośnikiem ciasteczek (będą do skosztowania!)

Rezerwacje: pr@liberglob.pl
Koszt udziału: 15 zł/dziecko

"Pierwsza sprawa" to jak sam tytuł wskazuje pierwszy tom przygód komisarza Gordona(prywatnie ropucha i miłośnika ciasteczek). Cykl stworzony przez szwedzkiego pisarza Ulfa Nilssona i znakomicie zilustrowany przez graficzkę Gitte Spee ujmuje ciepłem, humorem i zabawnymi zwierzęcymi postaciami. To nie tylko znakomita rozrywka, to także dowód, że na kartach jednej książki mogą się spotkać dwie szwedzkie tradycje – pisania wciągających kryminałów i tworzenia niezwykłych książek dla dzieci.

Bestsellerowa szwedzka saga kryminalna dla najmłodszych czytelników w końcu po polsku!

Komisarz Gordon, prywatnie ropuch i wielki miłośnik ciasteczek, jest szefem policji i słynnym detektywem, którego boją się wszyscy przestępcy. Dba, by w lesie panował porządek i nikomu nie działa się krzywda. Kiedy więc wiewiórce Walerii ginie ponad dwieście orzeszków, przechowywanych z myślą o zimie, detektyw Gordon musi wkroczyć do akcji. Śledztwo okazuje się niełatwe, jest wielu podejrzanych, a fałszywych tropów jeszcze więcej.
 

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online