Warsztaty z Nicole Lambert l 22.09., godz. 12.00

plakat - wizytaBajki Pod Globusem

Warsztaty rysunkowe z Nicole Lambert, autorką Trojaczków

sobota, 22 września, godzina. 12.00

Zapraszamy na pierwsze w sezonie Bajki Pod Globusem z udziałem wyjątkowego gościa – francuskiej autorki książek dla dzieci i rysowniczki, Nicole Lambert. 
Pisarka przeczyta fragmenty swoich książeczek o rodzeństwie trojaczków, opowie o swoich rezolutnych bohaterach i poprowadzi lekcje rysunku.
 

Zapraszamy!
Wstęp wolny!
Obowiązuje rezerwacja miejsc: pr@liberglob.pl

Warsztat współorganizowany przez Wydawnictwo Galeria Książki
https://galeriaksiazki.pl/

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal" realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.

Nicole Lambert to francuska autorka humorystycznych komiksów „Trojaczki”. Jest znaną i cenioną obserwatorką dzieci we Francji. Trojaczki powstały w 1983 roku i stały się częścią dzieciństwa już trzech pokoleń Francuzów dzięki historyjkom ukazującym się w czasopismach i książkach, zabawkom i kreskówkom.
 

Trojaczki to książeczki dla najmłodszych dzieci ze śmiesznymi tekstami i wspaniałymi ilustracjami Nicole Lambert. To historia trojaczków – dwóch małych chłopców i ich siostry, którzy razem tworzą nierozłączne rodzeństwo i choć czasem się kłócą, zawsze mogą na sobie polegać. Każdego dnia trójka dzieci przeżywa fantastyczne przygody, świetnie się przy tym bawiąc.

Na podstawie książek „Trojaczki” została stworzona seria kreskówek wyświetlanych na kanale MiniMini+. Wielbiciele tego znanego serialu animowanego znajdą w książeczkach przygody swoich ukochanych bohaterów. 

Książeczki zostały wydane nakładem JUPI! – imprintu wydawniczego Wydawnictwa Galeria Książki.

Dotychczas wydane tytuły:https://galeriaksiazki.pl/pl/searchquery/trojaczki/1/desc/5?url=trojaczki

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online