Nauka kreatywnego pisania – warsztaty dla seniorów lV l 28.11., godz. 10.00-13.00

23467218_1610280779032194_2742951970199588165_oCzwarte i ostatnie spotkanie warsztatowe odbędzie się 28 listopada. Zapraszamy także tych, którzy w poprzednich trzech warsztatach nie brali udziału, ponieważ każde spotkanie jest osobnym warsztatem o języku.

 Warsztaty z nauki kreatywnego pisania dla seniorów prowadzi dr Małgorzata Majewska z Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ

 Uwaga! Warsztaty mają charakter otwarty i można brać udział, albo w jednym lub dwóch spotkaniach albo w całym cyklu.

 O warsztatach: Człowiek jest opowieścią. Tworzy się przez słowo. Proponowane warsztaty są zaproszeniem dla tych, którzy nie tylko mają na koncie sporo osobistych doświadczeń, ale tez mieli okazję obserwować kapryśna kartę historii. Będziemy się bawić słowem, ale też momentami traktować je dosyć poważnie. Ale najważniejsze będzie to, by zobaczyć, że równie ważne jak to, co się opisuje, jest sposób, w jaki się to robi. Podpatrzymy jak robią to najwięksi, ale też poszukamy swojej drogi. Warsztaty są tak pomyślane, by mógł wziąć w nich udział każdy, bez specjalnego przygotowania literackiego. Serdecznie zapraszam.

 Warsztaty są przeznaczone dla osób 50+ , udział w nich jest bezpłatny.

 Informacje i rezerwacje: pr@liberglob.pl

 Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal" realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online