Kilka słów o nas

Nie przesadzimy pisząc, że metalowy globus wieńczący wieżę zegarową na ulicy Długiej 1, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Krakowa. I dalej – gdyby spytać nawet najstarszych mieszkańców miasta z czym kojarzy się im globus z rogu ulicy Długiej i Basztowej, odparliby bez namysłu: z księgarnią. Skojarzenie tego unikatowego miejsca z wyjątkową księgarnią utwierdza się z każdym rokiem.

Księgarnia Pod Globusem to nowoczesne przestronne i jasne wnętrze wypełnione od podłogi po sufit książkami. Mamy szeroki asortyment tytułów dla dzieci, dobrą literaturę i piękne albumy. Dostarczamy też książki na specjalne zamówienie – dokonane w naszej księgarni lub on line. Wiemy, co mamy na półkach i chętnie się tą wiedzą dzielimy, doradzając i – odradzając. Można do nas przyjść, usiąść na czerwonej kanapie i poczytać. Albo wziąć udział w warsztatach dla dzieci, na których powstają dzieła sztuki. Lub posłuchać, jak czytamy bajki razem z dziennikarzami RMF Classic. Lub włączyć się do dyskusji o  węgierskich politykach, modzie i podróżach na Syberię. Zapraszamy!

 

 


 

W Księgarni Pod Globusem realizujemy dwa projekty dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury: "Chodzi o czytanie! Spotkania dla dzieci i dorosłych" oraz "Głośne czytanie dla doroslych w Księgarni Pod Globusem":

 

WPIS NA WWW

głośne insta

 

 

 

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online