Plebiscyt na najpiękniejszą księgarnię!

 

Zwykle piszemy do Was, aby polecić jakąś książkę bądź zaprosić na spotkanie. Dziś mamy powody do dumy i piszemy w trochę innym celu – aby się pochwalić! Księgarnia pod Globusem zakwalifikowała się do finału plebiscytu na najpiękniejszą księgarnię w Polsce. Na tym etapie konkurencja jest spora i trzeba przyznać, że znakomita – rywalizujemy z najlepszymi jedenastoma księgarniami z całego kraju.

 

Jeśli więc doceniacie naszą niezależną inicjatywę, ideę odświeżenia konwencji księgarni i zaadaptowania jej w obrosłym legendą miejscu, a także chęć rozwoju – macie okazję nam pomóc!

 

Gdy znajdziecie chwilę, zerknijcie na stronę http://lubimyczytac.pl/ksiegarnie i weźcie udział w plebiscycie. Po kliknięciu „głosuj!” serwis wymaga zarejestrowania się w serwisie lubimyczytac.pl, ale zapewniamy, że ten proces nie trwa dłużej niż 30 sekund, a korzyści płynące z użytkowania lubimyczytac.pl są całkiem spore (jest to rodzaj bazy danych, gdzie na własny użytek możemy oceniać przeczytane przez nas książki, a także te pozycje, które dopiero chcemy zdobyć). Ostatecznie można też zarejestrować się tylko po to, aby oddać głos – serwis nie wysyła maili, jest więc „bezpieczny”.

 

Za każdy głos jesteśmy bardzo wdzięczni! Z naszej strony obiecujemy odwdzięczyć się poprzez dalszy rozwój i jak najbardziej indywidualne do Was nastawienie.

 

 

Zespół Księgarni pod Globusem

 

 

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online