Krzysztof Bielecki, Nóż l 21.11., godz. 18.00

28024e3e23_noz-okl-mala

Głośne czytanie dla dorosłych w Księgarni Pod Globusem.
Krzysztof Bielecki, „Nóż”
czwartek, 21 listopada, godz. 18.00
Czytają: Anna Kończal, Filip Bochenek
Z autorem rozmawia: Łukasz Wojtusik.
Wstęp wolny!
 
Zapraszamy na ostatnie z cyklu spotkań „Głośne czytanie dla dorosłych”. Czytać będziemy fragmenty błyskotliwej, zabawnej, ale momentami mrożącej krew w żyłach książki o młodzieńczej miłości, dojrzewaniu i zbrodni. Kto zabił powie autor – Krzysztof Bielecki.
Zapraszamy!
 
KRZYSZTOF BIELECKI

 

„NÓŻ”

 

Nowa powieść Krzysztofa Bieleckiego z „gwiazdorską obsadą”: Niemen, Deyna, Bóg. Nóż jest kolejnym zaskakującym utworem tego autora, utworem, w którym zachwyca świat przedstawiony. Czas, przypadek, pełnia, pustka i opisujący to język są jednym. Nastrój końca wakacji roku 1977 i nostalgiczny obraz zagubionego miasteczka przynoszą portret dorastającego do pierwszych tajemnic człowieka. Jak ujść z życiem? Czy zabije je rzeczywistość? A może wyobraźnia? A czytelnik zamiast sennej epopei otrzymuje nieprzewidywalną przygodę.

 

 
„Głośne czytanie dla dorosłych” to cykl spotkań z pisarzami, na które będą składać się: rozmowa z autorem oraz performatywne czytanie fragmentów książek gościa spotkania. Organizujemy „Głośne czytanie dla dorosłych”, by promować współczesną literaturę polską w oryginalny sposób oraz poszerzać grono osób, które znają Księgarnię Pod Globusem jako miejsce ciekawych wydarzeń.
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
 
 
 

 

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online