Żarty się skończyły l 27.02., godz. 18.00

okladka_KWIATKOWSKA-w-3_frontZ ogromną przyjemnością zapraszamy na spotkanie z przyjacielem i dobrym duchem naszej księgarni, autorem bloga Wyliczanka, gospodarzem wielu spotkań i dyskusji Pod Globusem, dziennikarzem Marcin Wilk.

Niebawem ukaże się książka autorstwa Marcina Wilka, pt. "Kwiatkowska. Żarty się skończyły". Rozmowę o tej biografii i jej niezwykłej bohaterce poprowadzi Katarzyna KubisiowskaZapraszamy serdecznie!

Środa, 27 lutego, godz. 18.00
Intymny portret „kobiety pracującej”W wieku siedemnastu lat zdecydowała, że nigdy nie będzie mieć dzieci.

Nie chciała sławy, ale sława ją pociągała.

Nawet, kiedy opiekowała się chorym mężem, w pokoju obok odbywały się próby.

Przyrzekła sobie, że jeśli nie zostanie artystką, to pójdzie do klasztoru.Solidna, punktualna i niebywale pracowita. Legenda polskiego radia i telewizji. Imponowała mistrzostwem w teatrze i na estradzie. To dla niej teksty pisał Gałczyński. Rozśmieszała do łez.Prywatnie – pełna sprzeczności. Manewrowała między domem a pracą, luksusem a skromnością, skupieniem a przygnębieniem. W wywiadach oszczędna, tajemnicza, skłonna do konfabulacji.Jaka naprawdę była Irena Kwiatkowska?Marcin Wilk jako pierwszy dotarł do nie publikowanych dotąd pamiętników artystki, dokumentów, listów oraz fotografii. Rozmawiał z osobami, które Irenę znały najlepiej – z bratanicą Krystyną, czy z wieloletnią gosposią Zofią. To pierwsza pełna biografia artystki.Bo z Ireną Kwiatkowską żartów nie ma.

Irena Kwiatkowska żarty zostawia na scenie.

 

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online