Warsztaty dla dzieci z Rochem Urbaniakiem l 23.06., godz. 12.00

papiernik-czyli-skad-sie-biora-opowiesci-w-iext52711838Papiernik, czyli skąd się biorą opowieści.

Na tropach inspiracji! – warsztaty z Rochem Urbaniakiem.

sobota, 23 czerwca, godz. 12.00

Księgarnia Pod Globusem, ul. Długa 1 Kraków

Wydawnictwo TADAM i Księgarnia Pod Globusem zapraszają na wyjątkowe warsztaty z okazji Dnia Ojca. Gościem i prowadzącym spotkanie będzie Roch Urbaniak artysta-malarz, autor książki "Papiernik – czyli skąd się biorą opowieści"

Rezerwacje: pr@liberglob.pl
Wstęp wolny!

Wyjątkowe warsztaty z Rochem Urbaniakiem autorem książki „Papiernik, czyli skąd się biorą opowieści” ( wyd. TADAM ). Papiernik. Kim jest? Czym się zajmuje? Nie macie pojęcia, jak ważne są te pytania. Bo jak myślicie, skąd się biorą opowieści? Same do nas przychodzą? Albo do tych, którzy przekazują je innym w książkach i przy ogniskach? Myślicie, że nagle pojawiają się ni stąd, ni zowąd i pozwalają się oswoić? A skąd! Opowieści są sprytne i nie tak łatwo je złapać. A co dopiero nakłonić do tego, żeby pozwoliły się opowiedzieć. A żeby złapać opowieść, której jeszcze nikt nigdy nie słyszał – o! moi drodzy – do tego potrzeba fachowca. Do tego potrzeba Papiernika.

W pierwszej części warsztatów, krótko odpowiemy sobie na pytanie, czym jest inspiracja. Gdzie ją można znaleźć, jak wypatrzyć, a potem, co możemy dzięki takiej inspiracji zrobić. Potem, mając już tą wiedzę, pomożemy Papiernikowi odzyskać jedną z jego zagubionych opowieści. Przeczytamy jedną z historii z książki a potem poprosimy dzieci o narysowanie do niej ilustracji, w oparciu o to, co najbardziej je w niej zainspirowało.

Zostaw komentarz

Twojego e-maila nigdy nikt nie zobaczy. Pola oznaczane gwiazdką * należy wypełnić obowiązkowo.

Znajdź nas w Google+

 

 

 

 

Zakupy w Internecie

10% Rabatu

na wszystko


Jesteśmy także na Allegro

 

 

Allegro & Sklep online